aksaray web tasarım istanbul web tasarım web tasarım hazır beton emin inşaat aksaray hazır beton UQAM | BiCÉAB-CarBBAS | Present members

Present members

Joan Pere Casas Ruiz

Joan PereJoan Pere Casas Ruiz
jpcasasruiz@gmail.com

Postdoctoral fellow

 

Read more...

Sophie Crevecoeur

IMG 0661Sophie Crevecoeur
sophie.crevecoeur@gmail.com

Postdoctoral fellow

 

Read more...

Tonya Del Sontro

TonyaTonya Del Sontro
tdelsontro@gmail.com

Postdoctoral fellow

 

Read more...

Martin Demers

martinMartin Demers
martin.demers06@gmail.com

Master's student

 

Read more...

Karelle Desrosiers

KarelleKarelle Desrosiers
kaderose@hotmail.fr

Master's student

 

Read more...

Marie Gérardin

Marie

Marie Gérardin
marielauregerardin@gmail.com

Master's student

 

Read more...

Ryan Hutchins

Ryan2Ryan H. S. Hutchins
hutchins.ryan@gmail.com

 PhD Candidate

 

Read more...

Julia Jakobsson

id photo jj modJulia Jakobsson
julia.bm.jakobsson@gmail.com

Master's student

 

Read more...

Maximilian Lau

MaxMaximilian Lau
lau@igb-berlin.de

Postdoctoral fellow

 

Read more...

Serge Paquet

Serge_PaquetSerge Paquet
paquet.serge@uqam.ca

Technician

 

Read more...

Alice Parkes

Alice_ParkesAlice Parkes
parkes.alice@uqam.ca

Research Associate

 

Read more...

Felipe Rust

FelipeFelipe Rust
rustfelipe@gmail.com

Doctoral student

 

Read more...

Masumi Stadler

MasumiMasumi Stadler
m.stadler.jp.at@gmail.com

Doctoral student

 

Read more...

Trista Vick-Majors

TristyTrista Vick-Majors
tristyv@gmail.com

http://tristavickmajors.weebly.com

Postdoctoral fellow

Read more...

mascaras kuşadası mascaras mascaras club